Работи ли кръговото на Водната палата и искат ли пловдивчани пробив там?

13834
56

Сериозен казус се заформя около един от големите проекти, който може да бъде финансиран с многомилионния общински заем или с пари от местния бюджет.

Пред камерата на Plovdiv24.bg кметът на Пловдив Здравко Димитров заяви, че колелото на Водната палата е затапило едва ли не целия град.

Той настоява за пробив там.

Припомняме, че евентуален пробив би затворил ключовото кръстовище изцяло за голям период от време, като само можем да гадаем това как ще се отрази на трафика в града ни.

Кой е прав в аргументите си по темата най-добре могат да преценят пловдивчани. 

Затова ви питаме: Работи ли колелото на Водната палата? Има ли нужда от пробив там и как затварянето на кръстовището ще се отрази на трафика в района?

Дайте своето мнение в коментарите под статията.



Виж коментарите (56)
Още новини от Новини от Пловдив:
Удар на магистрала "Тракия": Пловдивски криминалисти откриха над ...
Спецакция в Пловдив: Маскирани полицаи нахлуха на Възход
Активите на пловдивско общинско предприятие надхвърлиха 87,3 млн....
Темелков проговори, учителката му го затапи
Изграждат нов страхотен парк за отдих в "Северен"
Община Пловдив пусна интерактивна карта, показваща контейнерите з...


Виж още: