Пуснаха движението по преасфалтирана отсечка на бул. "Христо Ботев"

12808
19

Пуснаха движението по бул. "Христо Ботев" в участъка от бул. "Цар Борис III Обединител" до бул. "Източен", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Участъкът е изцяло преасфалтиран, а скоро върху него ще бъде положена и хоризонталната пътна маркировка.
"Нямаме закъснение от графика за преасфалтиране. Имаше частична промяна на ремонта на бул. "Христо Ботев", тъй като ВиК Пловдив подмени по отсечката 520 м водопроводна мрежа заедно със сградните отклонения, което пък ще даде възможност дълго време булевардът да не се разкопава", уточни преди време кметът Тотев. Припомняме, че ремонтните дейности по тази пътна артерия стартираха на 13 август, а според предварителния график преасфалтирането трябва да продължи от Сточна гара до Бетонния мост.

Виж коментарите (19)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: