Природонаучният музей получи първият си истински 3D филм, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 
15 000 лева вече са платени за него, похвали се кметът Иван Тотев. В момента се напасва превода и до около 10 дни пловдивчани ще могат да се потопят в магията на технологиите. 
От музея вече обявиха,че първият 3D филм ще е "Морски чудовища" на National Geographic.

"Той е с много визуални ефекти и смятам, че ще постигнем огромен успех", коментира преди време Тодоров и разкри, че планът е да бъдат закупени още два филма, но на космическа тематика.