Природонаучният музей получи първият си истински 3D филм, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
15 000 лева вече са платени за него, похвали се кметът Иван Тотев. В момента се напасва превода и до около 10 дни пловдивчани ще могат да се потопят в магията на технологиите.
От музея вече обявиха,че първият 3D филм ще е "Морски чудовища" на National Geographic.
"Той е с много визуални ефекти и смятам, че ще постигнем огромен успех", коментира преди време Тодоров и разкри, че планът е да бъдат закупени още два филма, но на космическа тематика.
Иван Тотев 





