Днес, 13 март, кметът на Пловдив Иван Тотев и кметът на район "Западен" Димитър Колев ще дадат старт на дейностите по облагородяване на "Розариума". Първата копка е от 10,00 часа откъм продължението на булевард "Шести септември", след Спортно училище "Васил Левски".
Повече подробности за проекта можете да намерите тук.
Димитър Колев
Иван Тотев 





