За паднали проводници зад търговски център "Гранд" информира снощи читател на Plovdiv24.bg. Най-вероятно става въпрос за собственост на кабелни оператори, а причината за инцидента остава неизяснена.
Припомняме, че преди пет години местната власт задължи операторите в Пловдив да приберат под земята откритите си кабели. 
В Закона за електронните съобщения се казва, че кабелните електронни съобщителни мрежи се изграждат подземно.