Продължава изграждането на нова тротоарна настилка в район "Северен", съобщи кметът на района Ральо Ралев.

Готов е тротоарът, находящ се на ул."Гонда вода" пред входа на ОДЗ "Космонавт". Ремонтните дейности включваха оформяне на вази около съществуващите дървета, подмяна на бордюри и полагане на нови вибропресовани тротоарни плочи.

В момента се извършва подмяна на тротоарните плочи на ул."Ком" и ул."Орлова".

До края на 2014 г. районната администрация е планувала да извърши ремонтни дейности на тротоарна настилка по следните улици :

- ул."Антон Митов"

- ул."Факел"

- ул."Полк.Сава Муткуров"

- бул."България".