Възмутен читател се свърза с редакцията на Plovdiv24.bg, за да сигнализира, че хора спят по улиците.

Мъжът споделя, че трима души, които обитават пространството около бул."Руски" и подножието на Бунарджика.

Той твърди още, че хората просят и мизерстват. 

До екипа ни е изпратен клип от които действително се вижда, как мъж е легнал в тревните площи на Бунарджика и се е завил с всевъзможни неща.

От другата страна пък на пейка са седнали възрастна жена и мъж. Около тях се виждат куфари, дрехи, одеяла. 

Читателят ни се надява, че институциите ще се самосезират и ще вземат мерки.