Прелезът на булевард "Пещерско шосе" е затворен. За това съобщи преди малко читател на Plovdiv24.bg. От думите му стана ясно, че снимката е направена около 10,00 часа тази сутрин.
Най-вероятната причина е профилактика, смята пловдивчанинът. Преди близо месец друг прелез в Пловдив също беше затворен - тогава за кратко, но отново в сутрешните часове.
Прелезът на "Пещерско шосе" изненада пловдивчани тази сутрин
© Plovdiv24.bg






