Последен ден асфалтиране на “Цар Борис ІІІ”

2802

До 13 ч днес заради ремонт е спряно движението по западното платно на централния булевард "Цар Борис ІІІ Обединител" в отсечката от бул. "6-ти септември" до северния вход на Тунела. От 13 до 17 часа ще бъде затворено източното платно, с което трябва да приключи започналото в събота преасфалтиране на ключовата пътна артерия. От общината припомнят, че заради ремонта е спряна временно линия № 3, а 12 автобуса се движат с променени маршрути, като повечето от тях обикалят по бул. "Руски".

Общината влага в ремонта, който е поверен на старозагорска фирма, близо 800000 лв. На кръстовищата на обновения булевард ще бъдат монтирани нови светофари с броячи. Информацията е на Дарик радио.

 

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Гуми пушат в Пловдив: Стартира уникално шоу
Ексхибиционист изплаши жена в автобус в Пловдив
Камера засне безумие в кръгово кръстовище
Братът на пловдивски общински съветник ще строи жилища върху парк...
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).