Актове по Указа за борба с дребното хулиганство са съставили служители на Второ РУ на двама нарушители на обществения ред в Пловдив. В петък 33-годишен мъж се държал непристойно с лекар в чакалня пред кабинета му. Ден по-късно, под въздействие на алкохол, 37-годишен отправил обиди и закани към полицейски екип на районното управление. С решение на Пловдивски районен съд на двамата извършители е наложено административно наказание "глоба“. По-младият ще трябва да заплати 100 лева, а по-възрастният – 150 лева.
Пловдивските гамени вече скачат на лекари и полицаи
© Plovdiv24.bg






