Пловдивчанка тръгна по тази улица, но съжали горчиво
Пловдивчанка счупи крака си заради изпочупени плочки на ул. "Ибър". За случая пред Plovdiv24.bg разказа свидетел на неприятната случка отпреди дни.
"Цялото каре е потресаващо, дупките са навсякъде, аз самият водя дело за това", сподели читателят ни.
Наш репортер се свърза с кмета на район "Северен" Ральо Ралев.
"На места инфраструктурата е зле, но правим каквото можем. Точно "Ибър" попада във Водния цикъл на Пловдив и когато той се реализира, цялата улица ще претърпи пълна промяна", съобщи Ралев.
"Правим двойно повече улици и тротоари в сравнение с предходния мандат. В момента работим по ул. "Белград", предстои ремонт на "Полковник Бонев". Не сме спирали работа, но вече изчерпваме възможностите на бюджета ни", сподели той.
Ральо Ралев