Пловдивчанка се свърза с Plovdiv24.bg, за да съобщи, че в част от "Смирненски" е без вода вече повече от 24 часа. По-конкретно става въпрос за улица "Равнища". Репортер на сайта се свърза с представител на водоснабдителното дружество. Оттам заявиха, че в района вчера е имало голяма авария, която е била отстранена. След това обаче филтрите на част от абонатите са се запушили заради попадане на по-едри частици. От ВиК съобщиха, че до час проблемът ще бъде решен.