Притеснението си за пожарната безопасност в Окръжна болница изрази читател на Plovdiv24.bg.
"Докато чаках безкрайните опашки пред кабинетите в Окръжна болница, вижте какво ми привлече вниманието! Залепеният стикер на противопожарния маркуч показваше датата на последната проверка и датата когато трябва да бъде сервизиран отново!
Трябвало е да се случи преди 2 години! Това се случва в болница!".
Пловдивчанин се ужаси от пожарната безопасност в болница
© Plovdiv24.bg






