Пловдивчанин се свърза с редакцията на Plovdiv24.bg, за да се оплаче от крайно мизерно такси на Елма такси. Ето какво ни разказа той, подкрепяйки думите си със снимки:
Днес си поръчах такси от така известната фирма Елма такси. Шофьорът беше много мърляв, като се качих какво да видя: На таблото пред него опаковки от шоколади, солети, бисквити, в краката шишета от минерална вода, найлонови торби, салфетки и какво ли още не. Такова нещо запръв път виждам - подвижен контейнер.






