Ремонт, изпълнен не съвсем както трябва, ядоса читател на Plovdiv24.bg.
"Искам ясно и категорично да подчертая, че не съм от вечно мрънкащите и че действията на Общината в тази посока са похвални. Обръщам се към вас, защото - давайки гласност на проблемите, нещата се случват... доказали сте го не веднъж", написа той.
Поводът за сигнала е наша статия Завърши ремонтът на тротоара на ул."Васил Левски", а проблемът, визиран от пловдивчанинът е некачественото изпълнение на строително-монтажните дейности.
И тук виновникът не е Общината, а изпълнителят й/или строителният надзор и на него /тях трябва да им се потърси отговорност.... В прикачените снимки може да видите визуално за какво става дума, както и фактът, че седмица след ремонта има вече "отлепени" бордюри."
Пловдивчанин похвали Общината за ремонтите, но нещо го ядоса
© Plovdiv24.bg






