"Да го направим "звезда" този така наречен от мен Плъшок, с голямо "П". Днес в района около центъра в зала за игри е откраднал телефон "Самсунг J6" 2018 г. и 10 лева от 14-годишно момче. Стойността на телефона не е голяма, но въпросът е такива плъшоци да се наказват подобаващо, да не обяснявам как, защото съм доста вулгарен. Моля Ви, който го познава или има някаква информация за него, да пише. Ще помогнете не само на мен, а на цялото ни общество!!! Благодаря ви предварително!!!". Това написа вчера пловдивчанин в групата "Забелязано в Пловдив" в социалната мрежа Фейсбук.






