"В четвъртък и петък миналата седмица процентът на отсъстващите заради грипа ученици в Пловдив скочи до 15-16. Ако видим, че продължава да се увеличава, дори да не стигне 30%, ще говорим с РЗИ да дадем превантивна ваканция както в София. Говорим евентуално за ваканция от този четвъртък до сряда включително следващата седмица". Това каза кметът на Пловдив днес Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Пловдив на крачка от грипна ваканция, кметът каза колко дни ще отпусне!
© Plovdiv24.bg
Иван Тотев 





