Пиян супер наглец вилня по пешеходната алея на Бунарджика
Здравейте!
Реших да ви изпратя снимки на това, на което бях свидетел снощи. Вървейки по булевард "Руски" до парка на Бунарджика, на широкото, имаше доста охранители от СОТ и двама полицаи. Оказа се, че пиян шофьор е карал автомобил по пешеходната алея до чешмата на Бунарджика, след което е решил с колата да "слезе" по стълбите, за да излезе на бул. "Руски", като замалко не е блъснал преминаващ пешеходец.
Човекът беше видимо пиян и сееше обиди по момчето, през което за малко е щял да мине. Чуваха се заплахи, че след като излезе от ареста, ще го намери и... Полицаите стояха и слушаха безучастно. Реших и аз да позвъня на номер 112, 10 минути след което пияният шофьор беше арестуван и откаран в ареста на 2-ро РПУ. Доколкото разбрах, момчето, което е щяло да бъде сгазено, е отишло да подаде жалба срещу водача. Изпращам снимки как е паркиран автомобилът след ареста на пияния шофьор.