Пенсионери масово тръгнаха да купуват хляб от борсите за търговия на едро в Пловдив, установява проверка на „24 часа". Причината е, че от днес цената на насъщния поскъпва с 10 cт. и става 75-76 ст. за 650 грама, обясни Лазар Генчев от съюза на хлебопроизводителите. Досега цената на масовия хляб беше 65-66ст. за 650 грама, а килограмът не надвишаваше левче. На борсите обаче хлябът още известно време ще се продава на старата цена, уточни Генчев.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






