Отварят паркинга в Цар Симеоновата градина само за събития

Паркингът до заведението в Цар Симеоновата градина ще се ползва единствено от хора с увреждания и при събития. Такова е намерението на местната власт, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Градоначалникът Иван Тотев припомни, че след края на ремонта на парка изключително много коли влизаха оттам заради вдигнатата бариера и паркираха неправилно навътре по алеите.
"Към настоящия момент моето лично мнение е при събитие да освобождаваме паркоместата, за конкретните случаи, но не би трябвало да отваряме бариерата. Това е личното ми мнение и се надявам, че гражданите ще разберат. Стига вече сме мислили за автомобилите, нека да мислим за хората", коментира кметът.

Виж коментарите (4)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: