Отново пияни зад волана по празниците

2375

Шофьор с 1,82 промила алкохол в кръвта е бил задържан на 24.12. на пътя Пловдив-Свиленград. По първоначални данни около 23.30 часа автопатрул спрял за проверка автобус „Мерцедес" с водач С.Б./32/ от Истанбул и установил нарушението.

На 23.12. в 17.30 часа в РПУ Хисар е получено съобщение за станало пътно произшествие в с. Калояново. На място било установено, че А.И./32/ от същото село управлявал лек автомобил „Форд Фиеста" и се блъснал в дърво. След това се прибрал в дома си. Пробата с дрегер отчела 1,91 промила алкохол в кръвта му.

С 1,43 промила е задържан 22-годишният В.Р. от Пловдив, шофьор на лек автомобил „Фолксваген Голф". Проверката била извършена на 23.12. в 9.15 часа на ул."Пазарджишко шосе".
На 22.12. около 7 часа на бул."Христо Ботев" пред №74 в Пловдив автопатрул спрял за проверка лек автомобил „Рено Меган" с водач М.Г./24/ от Пловдив. Дрегерът установил 1,4 промила алкохол в кръвта на шофьора.

На същата дата в 3.30 часа на ул."З. Стоянов" в близост до кръстовището с ул."Пещера" в Пловдив автопатрул спрял за проверка „Форд Ескорт" с водач Д.Н./18/ от Пловдив. Пробата с дрегер била положителна- 1,55 промила алкохол в кръвта.
С 2,74 промила алкохол в кръвта е бил заловен Й.Д./28/ от Асеновград-водач на лек автомобил „Фолксваген Пасат". Нарушението било установено на 23.12. в 2.00 часа на ул."Цар Иван Асен" в Асеновград.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Гуми пушат в Пловдив: Стартира уникално шоу
Ексхибиционист изплаши жена в автобус в Пловдив
Камера засне безумие в кръгово кръстовище
Митрофанова с категорична теза под Альоша в Пловдив
Братът на пловдивски общински съветник ще строи жилища върху парк...
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).