Още една зона в центъра на Пловдив с еднопосочно движение

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
15:42 / 04.03.2020
9552
Еднопосочно движение предстои да се въведе по всички вътрешни улици в карето между ул. "Богомил“, ул. "Петко Д. Петков“, ул. "Капитан Райчо“ и бул. "Цар Борис III Обединител“, информираха от ОП "Организация и контрол на транспорта“.

Новата организация ще влезе в сила веднага след като приключи започналото днес монтиране на необходимите пътни знаци.

Миналия месец еднопосочно движение беше въведено в зоната между бул. "Източен“, бул. "Христо Ботев“, ул. "Богомил“ и ул. "Цар Асен“, припомни директорът на общинското предприятие инж. Пламен Вълков. Той коментира, че промените се правят в изпълнение на Генералния план за организация на движението, а целта е да се облекчат трафикът и паркирането.

Виж коментарите (0)

Още по темата (1148):
31.03.2025 Кметът на Пловдив: Разписанието на градските автобуси се изпълнява на 95%
22.03.2025 Читател: Кого искате да излъжете? Пловдив не е Първомай или Садово
18.03.2025 Превозвач пусна микробуси по една от автобусните линии в Пловдив
18.03.2025 Пловдивчанин: Зорлем ни карат да си купуваме коли!
16.03.2025 Транспортни неволи по пловдивски: Кондукторка смъкна прозорец в автобус, за да проветри
13.03.2025 Наляха още пари в "Екобус Пловдив"
Още новини от Новини от Пловдив:
Ученици от Раковски ще представят районната служба на регионалнот...
Шефът на пловдивската митница Мирослав Беляшки е вече в арест
Два дни безплатна "Синя зона" в Пловдив
Зрелищна катастрофа в Пловдив, моторист лежи на земята
Официално от прокуратурата за акцията в пловдивската митница
Йордан Иванов: Гнусна компроматна история


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).