Оперираха 16-годишната Марияна от Димитровград, която пострада, докато си правеше селфи върху влак. Това съобщиха за Plovdiv24.bg от пресцентъра на Университетската болница "Свети Георги" в Пловдив. 
Операцията е протекла успешно, обработени са 12 % от засегнатите изгаряния. Момичето е в стабилно състояние. Все още обаче не е възвърнало паметта си. 
Засега няма спешна нужда от кръв, доста хора са се отзовали и са дарили. Ученичката остава на лечение в болницата, предстоят й още операции.