След като преди няколко вечери през Пловдив премина буря, обезпокоен пловдивчанин предупреди за опасен камион по пътищата, видя Plovdiv24.bg във Фейсбук групата "Забелязано в Пловдив (0fficial)". 

Обезпокоеният шофьор е качил видео в групата, на което камион с отворена задна част, на който не се виждат нито светлините, нито номера,шофира късно вечерта по пътя за пловдивското село Скутаре. Това предизвика множество реакции и бурни коментари в мрежата: 

"Е,  това е безумие"

"На 112 по добре да бяхте звъннали, за да изпратят дежурни полицаи."

"Иначе нито номера му се вижда нито, светлините... Репатракът е на цена сватба!", гласят част от тях.