До седмици ще стане ясна съдбата на сградата на бившия ТЕЛК на улица "4 януари", която Общината си взе преди години, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 
"Първоначално ще ограничим паркирането в района, категоричен бе кметът Иван Тотев. На няколко пъти поставяме ограда, всеки път я бутат. Сега ще затворим за паркиране", каза още той. Що се отнася до самата сграда, то от Общината ще мислят дали ще я продадат, или ще я използват за нещо друго.