Металните заграждения на разкопките срещу Централна поща поддадоха, видя репортер на Plovdiv24.bg. Тежък катинар виси на оградата на обекта, по който повече няма да се работи. Това обаче не е попречило на една от ламарините да зейне и да предостави достъп за всеки по-любопитен да погледне отблизо.
Отделно - самите разкопки са поддали след тежката зима и от едната стена на обекта е тръгнало малко свлачище. Първа копка на Форума на Филипопол бе направена през 2012 година, в момента там повече не се работи, по проект разкопките трябва да бъдат част от новата визия на площад "Централен".






