Новата организация на движението на оживени кръстовища в Пловдив претърпя крах!

15087
6

Както вече ви информирахме, от днес четири оживени кръстовища в Пловдив трябваше да бъдат с нова организация на движението, включваща секции за десни завои. Какво обаче е положението към момента?

Справка на Plovdiv24.bg показва, че на две от анонсираните четири кръстовища реорганизацията не е реализирана - на това между "Източен" и "Княгиня Мария Луиза" светофарите изобщо не работят, а на "Шести септември" и "Руски", според официалното прессъобщение от общинската администрация, технически проблеми са отложили въвеждането на нововъведението.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (6)
Още новини от Новини от Пловдив:
Ексхибиционист изплаши жена в автобус в Пловдив
Камера засне безумие в кръгово кръстовище
Братът на пловдивски общински съветник ще строи жилища върху парк...
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).