Нова жалба за кино "Космос", стигна се до ВАС

6280
2

Гоцеделчевската фирма с един служител е обжалвала отново конкурсната процедура за кино “Космос", този път във ВАС. Това съобщи за Plovdiv24.bg зам.-кметът по култура, археология и туризъм Пламен Панов. Това се случва, след като до момента всички жалби бяха отхвърлени от Комисията за защита на конкуренцията и бяха присъдени в полза на Община Пловдив.

"Разбира се, след това фирмата от село в Гоцеделчевско жали процедурата във Върховния административен съд, което е всъщност последното финално ниво преди да изтече срокът за приемането на оферти. С една дума, ако съдът се произнесе в наша полза, ние ще можем вече да пристъпим към финализиране на срока за получаване на оферти, оценката им и надяваме се да няма жалене впоследствие и да подпишем договор с изпълнител на ремонта на кино "Космос". Реално това, което ни се случва, е едно неприятно забавяне. Но аз няма да оставя този проект така, защото той, малко или много, е станал като мое дете в последните години, и ще го довърша докрай, при всички случаи", категоричен е Пламен Панов.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Най-мащабното велошествие в Пловдив се завръща на 16 май
Френска журналистка за Пловдив: Това не е само туристическа дести...
Пловдив диша с ритъма на "Джирото": Хиляди превзеха центъра за на...
Пловдив не помни такова чудо! Километрична опашка превзе центъра,...
В неделя пловдивчани ще се насладят на много слънце и летни темпе...
Розово наметало покри паметника на "Альоша" за преминаването на G...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).