Неочаквано развитие: Още довечера в полунощ махат КПП-тата в Пловдив!

41536
31

Ново официално съобщение от пресцентъра на община Пловдив, което Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса:

"Току-що стана ясно, че КПП-тата на входно-изходните артерии на Пловдив ще бъдат премахнати още днес в 24,00 часа. Информацията е на директора на ОДМВР старши комисар Йордан Рогачев".

А ето и текста на първото прессъобщение, което отново от общинския пресцентър изпратиха до медиите малко по-рано днес:

Утре точно в 12 часа КПП-тата на входно-изходните артерии на Пловдив ще бъдат премахнати. Това стана ясно по време на среща на кмета Здравко Димитров с директора на ОДМВР старши комисар Йордан Рогачев. Пунктовете бяха организирани, за да ограничат влизането и излизането в и от областните градове като част от мерките за ограничаване разпространението на епидемията от коронавирус.

"Чрез Вас искам да благодаря на всички служители на МВР, които бяха на първа линия и бяха ангажирани с опазването на реда и здравето на пловдивчани при това в изключително тежки условия на работа", заяви кметът Здравко Димитров по време на срещата.

Старши комисар Рогачев от своя страна благодари на Общинска охрана и Общинска полиция за съвместната работата, както и на кмета Здравко Димитров за сътрудничеството и пълната подкрепа.

Виж коментарите (31)
Още новини от Новини от Пловдив:
Сигнали от родители задействаха общински съветници в Пловдив за м...
Още една павирана улица в Пловдив отива в историята
УХТ-Пловдив обяви важни срокове и условия за прием на нови студен...
Пловдивската пожарна стана като нова с 1,6 млн. евро
Подменят камери на магистралата край Пловдив
Жена и четирима мъже се гавриха с полицаи в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).