Мъртвопиян шофьор бе задържан от служители на Пето РУ в Пловдив. Към 21,00 часа в жк "Тракия“ вчера била предприета проверка на лек автомобил с 38-годишен водач от града, който бил във видимо неадекватно състояние. Последвалият тест с дрегер показал, че мъжът е употребил алкохол над 3 промила.

Час по-късно 22-годишен пловдивчанин бил отведен в полицията в Първомай, след като на ул. "Княз Борис“ шофирал лек автомобил БМВ под въздействието на наркотици. Днес, след 1 часа, в Първо РУ попаднал друг дрогиран водач, на 21 години, хванат на бул. "Македония“ с лек автомобил "Хонда“. Срещу тримата извършители са образувани бързи производства.