Свършиха табелите за регистрация на МПС в Пловдив. Това съобщиха официално от ОД МВР за читателите на Plovdiv24.bg.
От институцията уточниха още, че в момента тече процедура по обявената обществена поръчка и че "в най-скоро време проблемът ще бъде решен".
В момента в "Пътна полиция" имало в наличност единствено табели за мотопеди и ремаркета.
Не ходете в КАТ Пловдив: Регистрационните табели свършиха!
© Plovdiv24.bg






