Заради очакваните валежи тази вечер, Тържественият концерт за празника на Пловдив с участието на ансамбъл "Тракия" и "Пирин" ще се проведе в Градския дом на културата. Входът е свободен. Началният час на концерта е в 20.30 часа, съобщиха общинския пресцентър.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






