16-годишното момиче, което пострада тежко при опит да си направи селфи върху влак в Димитровград, има ретроградна амнезия и не помни нищо от инцидента. Това съобщиха за Plovdiv24.bg от пресцентъра на УМБАЛ "Свети Геоги", където тя е настанена.
Акцията по събиране на кръв продължава, тъй като на Марияна предстоят тежки операции, за които са нужни големи количества кръв.
Момичето е в стабилно състояние, но все още има опасност за живота й. Тя бе приета в Клиниката по пластично-възстановителна и естетична хирургия в УМБАЛ "Свети Георги" с 51 % изгаряния по тялото, като те са най-сериозни по краката и лявата й ръка. Ученичката е контактна.
Марияна не помни нищо от фаталното селфи върху влака
© Plovdiv24.bg






