Лишиха от социални помощи 222 семейства

2088

222 семейства от Пловдивска област са лишени от социално подпомагане заради злоупотреби с енергийните помощи, съобщи шефката на Регионалната дирекция за социално подпомагане Катя Минова. Най-много са в Карлово - 103 и в Пловдив- 34. Те са получили ваучери за дърва, представили са фактура, че са ги купили, но при направената проверка в домовете им не са намерени никакви дърва.

През тази есен 21 878 домакинства от областта са подали молби за енергийни помощи, от тях 17 983 са получили ваучери, на останалите е отказано, съобщи още Катя Минова.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Гуми пушат в Пловдив: Стартира уникално шоу
Ексхибиционист изплаши жена в автобус в Пловдив
Камера засне безумие в кръгово кръстовище
Митрофанова с категорична теза под Альоша в Пловдив
Братът на пловдивски общински съветник ще строи жилища върху парк...
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).