Леки неуредици по "Отец Паисий"
Дни преди движението по ул. "Отец Паисий" да се отпуши, системата за контролиран достъп в участъка от ул. "Патриарх Евртимий" до ул. "Генерал Гурко" буквално пропадна, видя репортер на Plovdiv24.bg. Кадрите са от последния работен ден на миналата седмица, а в началото на тази въпросното съоръжение направо липсва.
Припомняме, че по решение на Общината движението в тази част на "Отец Паисий" се преустановява, преустановява се и паркирането. Влизането в зоната ще става с електронни карти като за целта още в началото на миналия месец бяха монтирани подвижното антипаркинг колче, което ще ограничава достъпа, и съоръженията за четците.