Кърпят асфалта в "Южен"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (6)
10:15 / 27.01.2015
6068
Във връзка с изпълнение на неотложни ремонти по уличната мрежа, тротоарни и паважни настилки на територията на район "Южен", съгласно сключен договор за зимна поддръжка, започва изпълнение на изкърпване на асфалтови настилки:

по бул. ,,Никола Вапцаров",бул. ,,Александър Стамболийски", ул. ,,Стефан Стамболов" и ремонт на паважни настилки - по ул. ,,Коматевско шосе", ул. ,,Скопие", ул. ,,Кукуш", ул. ,,Михалаки Георгиев",ул. ,,Даме Груев" в съответствие с постъпили сигнали в районната администрация, каза кметът на район "Южен" Валентин Василев.

"Също така ще се изпълняват и неотложни ремонти по ново постъпили сигнали от Първо РУ "Полиция" и от граждани", допълни той.

Виж коментарите (6)

Още по темата (245):
04.05.2025 Една неголяма улица е символ на безвремието в Пловдив, а хората от квартала са забравени и "От Бога и От Царя"
21.04.2025 Гражданин: Това е пълно безхаберие
15.02.2025 Запълниха дупките по улиците в "Западен"
08.02.2025 Бесен пловдивчанин: Хрантутници в кабинети взимат заплати, докато ги молиш да си вършат работата
04.11.2024 Граждани чакаха повече от 2 седмици да запълнят огромна дупка в Пловдив
18.10.2024 Опасна дупка чака потенциалните си жертви
Още новини от Новини от Пловдив:
Възрастен мъж пострада, след като шофьорка го блъсна при маневра
Младежи са в болница, след като се натресоха на трактор
В Пловдив арестуваха ученик за умишлени палежи
Ученици от Пловдив се сбогуваха с любимото си училище
Временно ограничение на движението в западната част на Пловдив
Отново много шум за нищо в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).