Кражба е била извършена от лек автомобил на територията на ж.к. "Тракия" в Пловдив. Към 1 часа днес 42-годишна шофьорка на "Ауди" съобщила в Пето РУ, че чрез отключване от колата й било откраднато музикално устройство на стойност 1000 щатски долара. Извършен е оглед, започнато е досъдебно производство срещу неизвестен извършител.