Костадин Димитров: Очаквам пловдивчани да излязат и да гласуват за развитието на града
Гласувах за това Пловдив да има добър стопанин, който да има визия за града, да познава проблемите, които са назрели. Гласувах за това да продължим развитието на "Тракия" и да има силно мнозинство в Общинския съвет. Това заяви кандидатът за кмет на Пловдив от ГЕРБ Костадин Димитров, след като упражни правото си на глас днес в средно училище "Димитър Матевски", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Вече има 29 човека гласували в моята секция, очаквам пловдивчани днес да излязат и да подкрепят Пловдив, да подкрепят града и развитието му. Днешният ден ще прекарам в очаквания, има приятели, които специално се прибират в града, за да гласуват", посочи още Димитров.
"Положихме много усилия по време на кампанията, за да бъде тя успешна", заключи кандидатът за кмет.
Този браузър не поддържа видео елемента.