Кола осъмна с огромен камък на предния си капак в Пловдив, видя Plovdiv24.bg в социалната мрежа Фейсбук. 

Снимката на джипа марка "Jeep" е публикувана в групата "Забелязано в Пловдив - Seen in Plovdiv". 

Колата е паркирана неправилно върху тротоара, предназначен за пешеходци в жк. " Христо Смирненски" в Пловдив и това очевидно е причината някой гражданин да сложи огромния камък на предния й капак. Това предизвика голяма дискусия в социалните мрежи. 

"Въпросът е това (което е незаконно и двата случая) дали се случва защото е паркирал върху тротоара или защото някой си е заплюл тази част от улицата и тротоара?"

"Възпитани хора , можеше камъкът да е от вътрешната страна на стъклото."

"Там винаги е било по опасно и от Кючука!!", пишат пловдивчани.