Кметът: Искаме "Васил Априлов" да е напълно готов за 3 март

6444
1

Кметът на Пловдив внесе яснота относно някои от големите текущи ремонти в града ни, предаде репортер на Plovdiv24.bg. По думите му на фирмата-изпълнител са й необходими два последователни дни с температури от над 5 градуса, за да приключи с асфалтирането на последния участък от булевард "Васил Априлов". 
"Ако това се случи, то срокът, който си поставихме за отваряне на булеварда, се съкращава с около 2 месеца", похвали се Тотев. Очакванията са булевардът бъде отворен за движение за 3 март. Едва след това ще бъде затворен следващият участък на бул. "Руски". Очаквайте още новини от пресконференцията на градоначалника.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).