Във връзка със засилените мерки за контрол на движението на АМ "Тракия", за времето от 1 до 17 юли екипи на пловдивския сектор "Пътна полиция" са установили 424 случая на шофиране с превишена скорост. Десет от тях са били регистрирани в рамките на два часа в събота, 15 юли, по посока Бургас. Нарушенията са били заснети с помощта на мобилни системи за видеоконтрол и след обработка на информацията предстои на виновните водачи да бъдат издадени електронни фишове.
Камери на пловдивската полиция заснеха стотици нарушители по магистралата, бързащи за морето
© Plovdiv24.bg






