Работник пострада при ремонтни дейности в 4-етажна емблематична къща до площад "Стефан Стамболов“. Трудовата злополука е станала малко след 10.00 ч. По първоначални данни работникът е паднал от 3-тия етаж, докато е измазвал външна стена на сградата.
Екип на "Спешна помощ“ откара пострадалия, предполага се, че е със счупена ръка. Настанен е в болница за лечение. Експерти от Инспекцията по труда в Пловдив вече започнаха проверка след подаден сигнал за трудовата злополука, съобщи пред "Радио Пловдив" директорът Атанас Чернаев.






