Катастрофа между лек автомобил и автобус от градския транспорт се е случила преди минути, предадоха читатели на Plovdiv24.bg.

Сблъсъкът се е случил до спирка на бул. "Мария Луиза", в посока Централни гробища.

Автобус №66 е ударил баничарката отзад. На място има екипи на полицията. Няма пострадали при инцидента и затруднено движение.