Има нови заразени с коронавирус в Пловдив!

132226
50

Официално - новите две положителни проби са в Пловдив. Това съобщи преди минути на редовната си пресконференция председателят на Националния оперативен щаб за борба с коронавируса ген.-майор Венцислав Мутафчийски. 220 са общо положителните проби за коронавирус у нас.

Става дума за мъж на 35 години и жена на 60 години. Първоначално генералът каза, че те са настанени в болница "Д-р Георги Странски", която е в Плевен, а не в Пловдив. Малко по-късно той се извини за допуснатата грешка и уточни, че двамата болни са от града под тепетата. Към 18,00 часа вчера заразените бяха 218.

Виж коментарите (50)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: