Парковете и кътчетата за отдих очакват пловдивчани за серията дълги почивни дни. Репортер на Plovdiv24.bg обаче се натъкна на грозна гледка край Гребната база. 
На пръв поглед личи, че конкретната пейка е била отремонтирана наскоро, но не е издържала на натиска на неизвестния "доброжелател". 
"Хубаво е да пазим, всичко е за нас", коментираха пред репортер ни минувачи.