Грипна ваканция в Пловдив от днес, предстои ли и дървена?

42380
3

От днес учениците в Пловдив са в грипна ваканция. Това стана със специална заповед на кмета на града, издадена в края на миналата седмица. Причината - постъпилите данни от Регионалната здравна инспекция за повишена заболеваемост от грип и респираторни заболявания на територията на областта.
От друга страна, синоптиците вещаят драстично понижаване на температурите в цялата страна в края на тази и началото на следващата седмица. Очаква се тогава дори максималните да са под нулата.
Plovdiv24.bg попита общинската администрация ще има ли ново удължаване на ваканцията, този път заради студа. Оттам ни отговориха преди дни, че най-вероятно това ще стане ясно в неделя, 8 януари, като се вземат предвид атмосферните условия в Пловдив.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).