Вчера към 20:40 часа е получен сигнал от дежурен на Общинска охрана - Пловдив за миризма на хлор в района на Гребната база, гр. Пловдив. Спасителна група от отдел „Аварийно-спасителни дейности" към Териториална дирекция „Гражданска защита" - област Пловдив е извършила контролни измервания в района, но не е констатирала превишение на вредни емисии в атмосферата.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






