Фирма "Градски транспорт" е наела консултантска фирма, която да проучи пазара на тролейбуси, съобщи шефа Ангел Батаклиев. Според приватизационния договор фирмата трябва да пусне в движение около 60 тролейбуса следващата година. Според неофициална информация вече има интерес от италианска фирма на тролеи за доставката. Преди това обаче трябва да се ремонтира компактната мрежа, която е в лошо състояние, каза още Ангел Батаклиев. Според него само в нея трябва да се инвестира около 1 млн. лева. Обсъжда се възможността "Градски транспорт" и Общината съвместно да кандидатстват за тези пари по Европейски проекти.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






