Областният координатор на ГЕРБ Пловдив област Розалин Петков поздрави здравните работници по повод 7 април - Деня на здравните работници:
Уважаеми лекари и здравни работници,

В Международния ден на здравната помощ - 7 април искам да изразя своето уважение към Вас и към професионалната Ви дейност. 

Вашата работа е трудна, високоотговорна, но тя е и мисия, на която сте се посветили. 

Затова поднасям искрената си благодарност на всички Вас, които с душа и сърце и с професионализъм се грижите за здравето и живота на хората, давате им надежда и упование в моментите на страдание и болка.

Желая Ви много здраве и дълголетие! Честит празник!