Електрическата мотриса за Асеновград аварира, съобщиха зрители на Пловдивската обществена телевизия.

Влакът, който по разписание е трябвало да тръгне в 15,30, се развалил на изхода на Централна гара в Пловдив. 
След около половин час локомотив издърпал композицията обратно на гарата. Пътуващите за Асеновград изчакаха следващия влак в 16.30 ч.



Източник: ПОТВ